...

Najlepsza stolarka aluminiowa tylko w Oknoplast. Gwarantujemy wysoką jakość i dbałość o detale.

Wybierz okna PCV online

Zobacz najwyższej jakości stolarkę aluminiową w ofercie Oknoplast

Wybierz stolatkę aluminiową dla siebie »

Jesteśmy z niej niezwkle dumni!

Jakie okna aluminiowe czy drewniane?

Wybór okien jest bardzo problematyczny, ponieważ podjęta decyzja będzie miała duży wpływ na komfort mieszkania przez wiele lat. Trzeba zadbać, aby wybrane okna były estetyczne, a jednocześnie gwarantowały energooszczędność i chroniły przed włamaniem. Do wyboru mamy wiele materiałów i modeli. Lepiej wybrać okna aluminiowe, czy drewniane?

Okna drewniane ponownie zyskują uznanie klientów ze względu na naturalną stylistykę. Ich niepowtarzalna tekstura i wygląd z pewnością doda Twojemu wnętrzu eleganckiego charakteru. Okna drewniane charakteryzują się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Cenione są ze względu na wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Drewno jest bardzo wrażliwe na wilgoć, jeśli chcesz cieszyć się swoimi oknami drewnianymi przez wiele lat, musisz zadbać o odpowiednią impregnację.

Okna aluminiowe doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz. Umożliwiają tworzenie ogromnych przeszkleń o nietypowych kształtach. Ramy są dostępne w wielu barwach. Są bezproblemowe, ponieważ nie wymagają impregnacji. Do ich czyszczenia nie potrzeba specjalistycznych specyfików. Okna aluminiowe doskonale sprawdzą się w nowoczesnych projektach. Mają bardzo dużą wytrzymałość i stabilność, a ich możliwość personalizacji sprawiła, że mają wielu fanów.

Niezależnie, czy wybierzesz okna z aluminium, czy drewna musisz zwrócić uwagę na energooszczędność i izolację akustyczną. Te dwa czynniki mają największe znaczenie na Twój komfort.

Dlaczego stolarka aluminiowa marki Oknoplast?

Firma Oknoplast działa na rynku od wielu lat i zdobyła uznanie wielu klientów. Szukasz najwyższej jakości? Wybierz Oknoplast! Wiele lat działania na rynku pozwoliło zebrać marce Oknoplast doświadczenie, dzięki któremu jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Rzuć okiem na ich inne produkty, takie jak drzwi wejściowe PCV.