...

Oknoplast to marka, która produkuje doskonałe drzwi tarasowe. Najlepsi w dbaniu o szczegóły

Wybierz drzwi tarasowe online

Sprawdź drzwi tarasowe w ofercie Oknoplast!

Kliknij i zobacz pełną ofertę »

Z tych drzwi tarasowych będziesz zadowolony.

Jak zabezpieczyć drzwi tarasowe przed wodą?

Duże drzwi tarasowe pozwalają wpuścić do mieszkania dodatkowe światło. Co więcej, wyglądają bardzo nowocześnie. Zyskasz dzięki nim nowoczesne przejście między salonem a tarasem. Należy zadbać, aby drzwi tarasowe były w dobrej kondycji! Inaczej mogą zacząć przeciekać, a to niemały problem.

Regulacja drzwi tarasowych nie zawsze łączy się z kosztami. Najczęściej, gdy wystąpią nieszczelności, możemy je naprawić poprzez regulację wysokości skrzydła. Nie powinniśmy się martwić z tego powodu, ponieważ jest to w pełni naturalny proces, szczególnie charakterystyczny dla świeżo wybudowanych domów.

Co będziesz potrzebować do wyregulowania drzwi?

Jedynie 4 milimetrowy klucz imbusowy. Na samym początku ustaw drzwi w pozycji uchylnej, a następnie zdejmij osłonkę z dolnego zawiasu. Tam znajduje się śruba, dzięki której wyregulujesz drzwi. Lekko dokręć śrubę, a Twoje skrzydło się uniesie. Teraz sprawdź, czy drzwi się swobodnie otwierają i zamykają. Jeśli tak to drzwi są dobrze wyregulowane.


Jeśli chcesz skutecznie zabezpieczyć drzwi tarasowe przed wodą, muszą być dobrze zamontowane. Źle zamontowane drzwi tarasowe mogą się trwale uszkodzić. Niektórych uszkodzeń nie da się naprawić. Trzeba pamiętać o montażu listwy podłogowej. Często można spotkać opinię, że jest zbędna – nie daj się nabrać! Dobrze zamontowany próg skutecznie zapobiegnie dostawaniu się wody do wnętrza.

Regulacja drzwi nie przynosi upragnionych efektów? Może Twoje drzwi są źle zamontowane. W tym przypadku musisz zwrócić się o pomoc do specjalistów.

Dlaczego powinieneś wybrać drzwi tarasowe marki Oknoplast?

Oknoplast to marka, która działa na rynku od wielu lat.

Zdobyte przez ten czas doświadczenie umożliwia marce Oknoplast zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Rzuć okiem również na rolety zewnętrzne.